ANA SAYFA|HAKKIMIZDA|MAKALELER|REFERANSLAR|KADROMUZ|İLETİŞİM|ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI|EĞİTİM SETLERİ|ÖN KAYIT|HABERLER
Çizim TasarımBilgisayar ve ITGrafik ve Web TasarımAnimasyon EğitimleriAnaliz EğitimleriKaliteKurumsal EğitimlerKurumsal Hizmetlerİngilizce

3D Studio Max Nasıl indirilir ve Nasıl Kurulur Resimli Anlatım

 

http://students.autodesk.com/

adresine giriniz ve sağ üst köşede bulunan Register butonuna tıklayınız.

Açılan sayfadaki boş alanları doğru bir şekilde doldurunuz.

 

Alanları doldurduktan sonra sol altta bulunan Continue to step 2 butonuna tıklayınız ve açılan sayfadaki boş alanları doldurmaya devam ediniz.

Zorunlu alanları doldurduktan sonra Continue to step 3 Butonuna basınız.

 

Açılan sayfada Connect with Facebook butonunu kullanarak facebook oturumua çın ve hesabınızı doğrulayın. Daha sonra karşınıza gelen sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Login butonunu kullanarak oluşturmuş oldunuz kullanıcı adı ve şifrenizi girerek oturum açınız.

 

Açılan sayfada sol üst köşede bulunan Free Software link üzerine tıklayınız ve yinelenen sayfadan Autodesk 3Ds MAx yazılımını bulunuz.

Bu aşamada MAx programının alt kısmında bulunan gerekli seçimleri yapınız ve Next Butonuna basınız.


Gelen uyarıya I understand butonunu kullanarak geçiniz.

Bu işlemin sonucunda sayfada sizin için özel olarak oluşturulan lisans numarasını göreceksiniz. Bu lisans numaralarını kaydetmelisiniz. Programın kurulumunu bu Lisans numaralarıyla gerçekleştireceğiz. Lisans numarasını kaydettikten sonra alt tarafta bulunan Download butonuna basarak Programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza kaydediniz.
Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra internet üzerinden indirmisş olduğunuz dosyayı çalıştırarak kurulum işlemini başlatınız. Kurulum işleminin ilk ekranı aşağıdaki şekilde olacaktır.

 

İlk kurulum ekranında Install Products butonuna basınız.Gelen ekranda NEXT butonuna basıyoruz. Küçük bir yükleme işleminden sonra ekran görüntüsü değişecektir.

 Bu ekranda lisans sözleşmesini kabul ederek tekrar NEXT butonuna basıyoruz.

Açılan bu sayfada gerekli alanları doldurunuz. Daha önce Autodesk in sitesinden almış odlumuz Serial Number ve Product Key i burada kullanıyoruz. Gerekli alanları doldurduktan sonra NEXT butonuna basıyoruz.

Karşımıza gelen bu sayfada herhangi bir değişiklik yapmadan direk olarak install butonuna basıyoruz ve 3Ds Max 2011 kurulumunu başlatmış oluyoruz.

Kurulum aşaması devam ediyor.

 Son ekranda kırmızı ile işaretlenmiş alanda bulunan çek işaretlerini kaldırıp Finish butonuna basıyoruz ve böylelikle kurulum işlemini tamamlamış oluyoruz daha sonra masa üzerimizde oluşan Autodesk 3ds Max 2011 kısa yolunu kullanarak programı çalıştırıyoruz.
Programınız çalışma aşamasında Activation ekranını karşınıza çıkaracaktır. Bu ekranda Sağ alt köşede bulunan Activation butonuna basarak programınızı internet üzerinden ücretsiz olarak aktif hale getirebilirsiniz.

Hazırlayan Ali DELİ

Eğime Önkayıt yapınEğitim Takvimiİkiteknik Bilişim İletişim Bilgileriİkiteknik BilişimFacebookTwitter