ANA SAYFA|HAKKIMIZDA|MAKALELER|REFERANSLAR|KADROMUZ|İLETİŞİM|ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI|EĞİTİM SETLERİ|ÖN KAYIT|HABERLER
Uzaktan EğitimÇizim TasarımBilgisayar ve ITGrafik ve Web TasarımAnimasyonAnalizKaliteKurumsal EğitimlerKurumsal Hizmetlerİngilizce
Ankara da Teknik Eğitimlerin temeli olan Autocad Kursundan, Makina Tasarım için Catia - SolidWorks - CNC Kursu gibi eğitimlerin yanı sıra 3 Boyutlu Modelleme Eğitimleri 3d Max Kursları düzenlemekteyiz
AutoCAD Kursu CNC Operatörlük Kursu
Catia KursuSolidCam
SolidWorks KursuAutoCAD ile Elektrik İç Tesisat Eğitimi
CAD CAM CNC KursuTeknik Resim Kursu
3DS Max Mimari KursuAutodesk Inventor Kursu
Xsteel Kursu3D Studio Max Kursu
Autodesk Revit KursuAutodesk AutoCAD Civil 3D Kursu
Autodesk Revit Mep KursuAutoCAD Mechanical Kursu
ikiteknikikiteknikikiteknikikiteknikikiteknikikiteknikikiteknikikiteknikikiteknik

Çizim Tasarım

Her mesleğin en önemli gerekliliği Görsel sunum , çağın gerektirdiği bilgisayar teknolojisi ile birleşince profesyonelliğin ve kalitenin göstergesi 3D çizim ve tasarımlarla; yaratıcılığınızı profesyonel ortama taşıyabilir, mesleğinizi profesyonel üretimlerle zenginleştirebilir, ürünlerinizi kusursuz şekilde tanıtabilir , yeni tasarımları hayata geçirebilir ve ilgili meslek alanlarında rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Bir makina tasarımı yada bir yapının 3D modellemesini yaparak görsel bir sunumla neyi hedeflediğinizi insanlara kolayca aktarabilirsiniz. Tasarladığınız bir makinanın nasıl çalışacağını görsel olarak sergileyebilir ve çalışma esnasında oluşabilecek aksaklıkları daha projenizi hayata geçirmeden rahatlıkla görebilirsiniz.

Bir mimari yapının iç ve dış modellemelerini yapabilir ve bu modeli özel efekler kullanarak sunabilirisniz. Bu sayede insanlara yapının tamamlandığında nasıl bir görselliğe sahip olacağını çok önceden göstermiş olursunuz.

Düşüncelerinizi hayata geçirmek için kullanabileceğiniz her türlü program işte bu başlığın altında. 2D ve 3D tasarım, makina parçaları ve makina tasarımı, CNC tezgahında parça işleme, iç ve dış mimari modelleme ve daha fazlası. Eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen eğitim başlıklarımızı inceleyiniz.

AutoCAD Kursu
AutoCAD Kursu AutoCAD Kursu; Autocad 2017 Programını 64 Saatlik Eğitim ile tamamlayarak Teknik resim hayatına hazırlanmaya var mısınız ?
Catia Kursu
Catia KursuCatia Programı ile 3 boyutlu makina, kalıp ve benzeri tasarımlar yapabilir, yapılan tasarımlarınızın teknik resimlerini, montajlarını ve parça resimlerini otamatik olarak alabilirsiniz...
SolidWorks Kursu
SolidWorks KursuSolidworks programı bir bilgisayar destekli tasarım (CAD) programıdır. uzerinde barındırdığı test ve modül sistemleri sayesinde pek cok sektorde de kullanılmaktadır.
CAD CAM CNC Kursu
CAD CAM CNC KursuCAD CAM CNC Kursu (Eğitimi) Alan Katılımcılar; Teknik resim okuma, imalat ve kesici takım bilgisi, ölçme ve kontrol aletlerini kullanabilme ve CNC kodlarını elde yazabilmedir.
3DS Max Mimari Kursu
3DS Max Mimari KursuMimari görselleştirme için gerekli olan temel ma xile başlayan eğitimde; 3Ds max 2017, V-ray 3.40, Photoshop, Adobe AfterEffect ve Adobe Premiare konuları toplamda 100 saat içerisinde anlatılmaktadır
Xsteel Kursu
Xsteel KursuXsteel, yapısal projelerin ve özellikle çelik konstrüksiyonların projelendirilmesi, Xsteel CNC verileri üretilebilir.
Autodesk Revit Kursu
Autodesk Revit KursuBu tip BIM yazılımlarında ölçek ayarlamak veya cephe çizmek gibi bir sıkıntınız olmaz çünkü siz binanın planını çizerken aynı zamanda diğer tüm görünüşleri de otomatik çıkarılmış olur.
Autodesk Revit Mep Kursu
Autodesk Revit Mep Kursu AutoCAD Revit Mep Kursu; Autocad Revit Mep 2016 Programını 45 Saatlik Eğitim ile tamamlayarak bir projenin mekanik tesisat tasarımını tamamıyla hazırlanmaya var mısınız ?
CNC Operatörlük Kursu
CNC Operatörlük KursuCNC Operatörü geniş anlamda kullanılan bir terimdir. CNC Freze, CNC Torna, CNC Tel Erozyon vs. alt dalları vardır. CNC Operatörlerinin tezgahları programlamayı da bilmeleri gerekir, Günümüzde CAD CAM programlarının becerisinin artmasıyla ve otomasyo
SolidCam
SolidCam SolidCam CNC tezgahlarında işlenmesi için gerekli NC kodlarının oluşturulmasını sağlayan bir cam programıdır.
AutoCAD ile Elektrik İç Tesisat Eğitimi
AutoCAD ile Elektrik İç Tesisat EğitimiAutoCAD ile Elektrik İç Tesisatı Proje Çizim Programını 24 Saatlik Eğitim ile tamamlayarak Proje çizecek kişilerle birlikte yapı denetiminde çalışan proje ve uygulama denetçisi mühendislerin de yararlanması hedeflenmiştir
Teknik Resim Kursu
Teknik Resim Kursuİnsanlar arasında iletişim, hareketlerle ve konuşmayla gerçekleşmektedir. Ancak insanlar, duygularını ve düşüncelerini başkalarına ifade edebilmek için sadece bu iki iletişim aracıyla yetinmemiştir.
Autodesk Inventor Kursu
Autodesk Inventor KursuInventor eğitiminde; 2B ve 3B mekanik tasarım araçlarını birleştiren Autodesk Inventor rekabet gücünüzü arttırıyor
3D Studio Max Kursu
3D Studio Max Kursu3D Studio Max Kursu; Mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılar için en temel öğrenilmesi gereken 3boyut programıdır
Autodesk AutoCAD Civil 3D Kursu
Autodesk AutoCAD Civil 3D KursuCivil 3D yazılımı Autodesk’in inşaat mühendisliği yazılımıdır.Yol, demiryolu ve kanal tasarımlarının yanı sıra, tesviye, hafriyat ve parselasyon çalışmaları yapmak için güçlü ve verimli araçlar sunar.
AutoCAD Mechanical Kursu
AutoCAD Mechanical Kursu3B tasarımı AutoCAD ortamında yapmayı tercih eden mekanik tasarımcılara yönelik olarak sunulan Autodesk Mechanical , 3B parametrik katı ve montaj modellemeyle serbest form yüzey ve 2B/3B tel çerçeve modellemeyi birleştirmektedir.
V-Ray Kursu
V-Ray KursuAnkara Kızılay'da V-Ray 2.0 Eğitimlerimiz başlamıştır. Mimari Tasarımlarda Etkin olarak Kullanılan V-Ray Render Motorunun kullanımı konulu kurs.
Eğime Önkayıt yapınEğitim Takvimiİkiteknik Bilişim İletişim Bilgileriİkiteknik BilişimFacebookTwitter