ANA SAYFA|HAKKIMIZDA|MAKALELER|REFERANSLAR|KADROMUZ|İLETİŞİM|ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI|EĞİTİM SETLERİ|ÖN KAYIT|HABERLER
Uzaktan EğitimÇizim TasarımBilgisayar ve ITGrafik ve Web TasarımAnimasyonAnalizKaliteKurumsal EğitimlerKurumsal Hizmetlerİngilizce
Ankara ' da animasyon eğitimi veren tek kurum olarak; Autodesk Maya, 3DS Max Animasyon Kursu, Adobe Premiere, Adobe After Effects, Adobe Flash Pro Animasyon Kurslarımızla sizi animasyon sektörüne kazandırıyoruz.
Maya Temelleri ile Animasyon
Maya Modelleme ile Animasyon
3DS Max Animasyon Kursu
Adobe Premiere Kursu
Adobe After Effects Kursu
Maya ile Tasarım
Adobe Flash Pro Animasyon Kursu
3DS Max ile Karakter Modelleme
ikiteknikikiteknik

Animasyon

3D Animasyon dijital modellerin, animatör tarafından manipule edilmesidir. Bir modeli hareketlendirebilmek, kontrol edebilmek için dijital kemik yapısı verilir.Bu süreç ' rigging' olarak adlandırılır. Matematiksel işlemler ( örn; yerçekimi, parçacık simulasyonları), hayvan tüyü ve saç simulasyonları, ateş ve su efektleri ve motion capture cihazının kullanımı gibi daha bir çok teknik uygulama 3D dinamikleri adı altında yer alır.

Maya Temelleri ile Animasyon
 Maya Temelleri  ile AnimasyonMaya Temelleri ile Animasyon Eğitim içeriği 1-Poseto Pose animasyon ve stright ahead animasyon 2-hareketlerede animasyon 3-animasyon strectch ve squash
Maya Modelleme ile Animasyon
Maya  Modelleme ile AnimasyonMaya programı video oyunları, animasyon filmleri, tv dizileri,görsel efektleri içinde barındıran interaktif 3d uygulamaları yaratmakta kullanılır.Maya İle Karakter Tasarım ve Animasyon Kursu Ankara'da Sadece İkiTeknik Bilişimde.
3DS Max Animasyon Kursu
3DS Max Animasyon Kursu3D studio Max animasyon programı modelleme ve animasyon araçlarının yanı sıra dinamik simulasyon, parçacık sistemleri, gölegelendirme ve aydınlatma özellikleriyle zenginleştirilmiştir.
Adobe Premiere Kursu
Adobe Premiere KursuAdobe Premiere programı ile AVI, MOV, MPEG gibi uzantıları değiştirip, videolarınıza inanılmaz efektler yapıp düzenleme, kesme gibi işlemler uygulayabilirsiniz.
Adobe After Effects Kursu
Adobe After Effects KursuHareketli grafikler ve görsel efektler oluşturmak çok kolay.Film yapımcılığında post prodüksiyon aşamasında ve televizyon yapımcılığında kullanılır.2D,3D animasyon görsel efektleri
Maya ile Tasarım
Maya ile TasarımMaya programı video oyunları, animasyon filmleri, tv dizileri,görsel efektleri içinde barındıran interaktif 3d uygulamaları yaratmakta kullanılır.
Adobe Flash Pro Animasyon Kursu
Adobe Flash Pro Animasyon Kursu
3DS Max ile Karakter Modelleme
3DS Max ile Karakter Modelleme3Ds MAX programı video oyunları, animasyon filmleri, tv dizileri,görsel efektleri içinde barındıran interaktif 3d uygulamaları yaratmakta kullanılır. 3D varlıklar oluşturmak üzere film, tv,oyun geliştirme ve mimari alanlarda kullanılan bir uygulamad
Eğime Önkayıt yapınEğitim Takvimiİkiteknik Bilişim İletişim Bilgileriİkiteknik BilişimFacebookTwitter