ANA SAYFA|HAKKIMIZDA|MAKALELER|REFERANSLAR|KADROMUZ|İLETİŞİM|ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI|EĞİTİM SETLERİ|ÖN KAYIT|HABERLER
Uzaktan EğitimÇizim TasarımBilgisayar ve ITGrafik ve Web TasarımAnimasyonAnalizKaliteKurumsal EğitimlerKurumsal Hizmetlerİngilizce
Kızılay da; ANSYS ,ANSYS Fluent , Sap2000 , Xsteel , STA4CAD programları grup Kurslarının yanı sıra kurumsal eğitim hizmetlerimizi alarak bilgisayar ortamında "Analiz" konusunda profesyonelleşme fırsatı sunuyoruz.
ANSYS Kursu
ANSYS Fluent Kursu
Sap2000 Kursu
STA4CAD Kursu
ikiteknik

Analiz

Alternatif çözümler sunan bu paket programlar sayesinde günlük hayatta yapılması zor olan hesaplamaları rahatlıkla yapabilirsiniz. Tasarlamış olduğunuz mimari bir yapının kaç şiddetinde depreme dayanıklı olduğu tamamen sanal ortamda görmek istermisiniz. Tasarlanmış bir mimari yapıda soğutma sistemleri nereye konulduğunda daha fazla verim alınır yada tasarladığınız bir masanın en fazla kaç kilogram yük taşıyacağını ve benzeri bir çok olayı zahmetsizce analiz programları sayesinde öğrenebileceksiniz.

Bu programlar sayesinde çelik konstrüksiyonların yapılarda çelik birleşme noktalarının nereye geleceğinden tutun çalışan bir makina parçasında oluşabilecek deformasyona kadar her türlü hesaplama ve ölçüm yapılabilir. Yapmış olduğunuz projelerle birlikte değişik şartlarla farklı sonuçlar sunarak rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız.

Farklı her amaca hizmet etmek amacıyla oluşturulmuş bu paket programlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen eğitim başlıklarımızı inceleyiniz.

ANSYS Kursu
ANSYS KursuANSYS Eğitim ve Danışmanlığı, CFD FEA Uygulamaları, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği, Sonlu Elemanlar Analizi, Bilgisayar Destekli Mühendislik, CFD FEA aradığınızı bulacağınızdan emin olun.
ANSYS Fluent Kursu
ANSYS Fluent KursuANSYS FLUENT yazılımı geniş bir fiziksel modelleme kapasitesine sahip olup akış, türbülans, ısı transferi hesaplarının yanı sıra çeşitli endüstriyel alanlarda analiz imkanlarına sahiptir.
Sap2000 Kursu
Sap2000 KursuÇelik ve betonarme yapıların boyutlaması için güçlü ve tümüyle bütünleştirilmiş program modülleri sunmaktadır.Yapısal modeller oluşturma, değiştirme, çözümleme ve boyutlama seçenekleri sağlar.
STA4CAD Kursu
STA4CAD KursuStatik hesaplamada Stiffness Method kullanılmaktadır. Tam anlamıyla 3D olarak yapı denge denklemleri; kat planının dx, dy ve qz deplasmanlarının bulunmasında yatay yöndeki
Eğime Önkayıt yapınEğitim Takvimiİkiteknik Bilişim İletişim Bilgileriİkiteknik BilişimFacebookTwitter