ANA SAYFA|HAKKIMIZDA|MAKALELER|REFERANSLAR|KADROMUZ|İLETİŞİM|ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI|EĞİTİM SETLERİ|ÖN KAYIT|HABERLER
Uzaktan EğitimÇizim TasarımBilgisayar ve ITGrafik ve Web TasarımAnimasyonAnalizKaliteKurumsal EğitimlerKurumsal Hizmetlerİngilizce
Kurumsal eğitimlerimiz donanımlı ve ferah dersliklerimizde, kaliteli eğitmen ve müfredatımızla hizmetinizdeyiz.
C (Sharp) EğitimiLibreOffice Eğitimi
Ms Project EğitimiMicrosoft Office Eğitimleri
Linux Ubuntu EğitimiAdobe Photoshop Eğitim
Suse Linux EğitimiAdobe After Effects Eğitimi
OpenOffice EğitimiAdobe Premiere Eğitimi
ASP.NET MVC EğitimiAdobe Flash Pro. Eğitimi
Exchange Server EğitimiAdobe Dreamweaver
MS Sql Server ve Ado.NetAdobe Illustrator Eğitimi
ikiteknik

Adobe Premiere EğitimiÖn Kayıt Yaptır !

ADOBE PREMIERE EĞİTİMİ

Gerçek zamanlı video düzenleme

Profesyonel video düzenlemenin temel aracı Adobe Premiere Pro CS5 sayesinde, her karenizi değerlendirin. DV'den sıkıştırılmamış HD'ye kadar hemen her formattan işleyin ve DVD, Blue-Ray, mobil veya web için film üretin.

Yaratıcı montaj için verimli araçlar

Timeline içerisinde doğrudan yüksek kalitede görsel ve metin efektleri yaratın. Ağır çekim ve diğer zaman efektlerini gerçek zamanlı geri bildirim ve kesin keyframe kontrolü ile mükkemelleştirin. Adobe Premiere Pro ile renk düzeltmeleri, ışıklandırma, ses filtreleri gibi bir çok seçeneğinin yanı sıra çoklu kamera çekimlerini hızlı, kolay ve hassas bir şekilde montajlayın.

Video format desteği

Sizin istediğiniz formatıyla çalışın: DV, HD veya HDV seçim sizin. (bazı formatlar için ek donanım gerekebilir.)

Adobe Encore CS5 ile DVD ve Blu-Ray üretin

Adobe Encore artık DVD’nin yanında Blu-Ray projelerinizi de hayata geçirebiliyor. Projenizi yaratın, ardından DVD, Blu-Ray veya web için etkileşimli hale getirin ya da Blu-Ray’den DVD yapın; seçim sizin.

Diğer Adobe yazılımlarıyla üstün entegrasyon

Post-prodüksiyon sürecine Adobe Photoshop ve Adobe After Effects’i de ekleyin. Photoshop katmanlarını Premiere Pro’ya taşıyın, animasyon ekleyin veya otomatik olarak Premiere projenize uygun boyutlarda yeni bir katman oluşturun. Adobe Premiere Pro CS5 ve After Effects CS5 Professional arasında dilediğiniz gibi kopyalayın, yapıştırın veya sürükleyip bırakın (drag&drop).

Adobe OnLocation CS5 ile doğrudan sabit diske kayıt (sadece Windows)

Üretim sürecinden Capture aşamasını ortadan kaldırın ve çekim sırasında doğrudan sabit diske kayıt yapın. Bu şekilde hem kasetten hem zamandan tasarruf edin. Yaptığınız çekimleri bandı sarmadan anında izleme olanağının kolaylığını yaşayın. Adobe OnLocation otomatik olarak çıkabilecek problemleri tespit edip işaretliyor.

Web ce mobil cihazlara içerik hazırlayın

Bugünün ve yarının platformlarına içerik hazırlayın. Projelerinizi SWF FLV dosya formatına taşıyın. DVD projelerinizi menüler ile birlikte SWF haline getirin ve web’de yayınlayın. Cep telefonu ve diğer mobil cihazlara içerik hazırlayın ve kalite kontrolü yapmak için önizlemeye alın.

Geliştirilmiş işleme verimliliği

Montajınızı gelişmiş ve çok yönlü araçlar sayesinde artık daha hızlı ve düzgün bir şekilde yapabileceksiniz. Video içine yerleştirilmiş ses dosyasını gerçek zamanlı ve render yapmanıza gerek kalmadan oynatın. Herhangi bir video klibini değiştirdiğiniz zaman eski klibin özellikleri muhafaza ediliyor. Araç panellerine kısayollar oluşturarak zamandan tasaruff edin.

Adobe Clip Notes ile hızlı paylaşım

Videonuzu PDF dosyasına gömün ve müşterinize veya başka birine e-posta ile gönderin. Video timecode’un herhangi bir noktasında açıklama veya yorum yazın ve bu şekilde post prodüksyon sürecinde ortaya çıkabilecek tüm sorunları en aza indirin.

*Macintosh kullanıcıları: Adobe OnLocation kullanabilmeleri için Boot Camp ve Windows ya da Windows bazlı ayrı bir bilgisayar gerekmektedir.

Diğer Adobe uygulamalarıyla eşsiz bir entegrasyon sunan Adobe Premiere Pro CS5, etkili dijital film üretiminde yeni standartları belirlemektedir.

Adobe Premiere Pro CS5 ile birlikte gelen Adobe OnLocation CS5 ve Adobe Encore DVD CS5 sayesinde artık çekimden film’im hazır haline kadar başka bir ihtiyacınız olmayacak.

Adobe Photoshop CS5 ve Adobe After Effects CS5 entegrasyonu ile zaman tasarrufu yanı sıra size daha hassas, kolay ve kusursuz bir çalışma imkanı sağlıyor.

İLGİLİ HABERLER

TRT Personeli Yine İkiteknik DediTRT Personeli Yine İkiteknik DediTRT personeline Android IOS ve mobil cihazların ileri düzey kullanımı ve yönetimi konulu eğitim için ikiteknik Bilişmi tercih etti. Uygulamalı geçen eğitimde herseviyeden mobil kullanıcıya teknik bilgi aktarımı sağlanmıştır.
24.02.2012
Adobe Lisanslı Eğitim MerkeziyizAdobe Lisanslı Eğitim MerkeziyizAdobe'nin içerik oluşturma çözümleri müşterilerin dijital içerikleri daha verimli biçimde oluşturmalarına, dağıtmalarına ve yönetmelerine olanak sağlayan sektörün lider çözümleridir.
3.05.2012
İngilizce Eğitimleri Başlıyorİngilizce Eğitimleri Başlıyor İkiteknik Bilişim İngilizece Eğitimlerine Başlıyor. eğitimde ki tartışılmaz kalitesini Yabancı Dil alanına yansıtmayı planlayan İkiteknik Bilişim Haziran Ayında İngilizce eğitimlerine başlıyor.
5.05.2012
Bütün Programları Lisanslı Tek KurumBütün Programları Lisanslı Tek KurumAnkara da Bütün Programları Lisanslı Kullanan ve Aynı zamanda Adobe ve Autodesk Ürünlerinin Satışını yapabilen tek kurum ikiteknik Bilişimdir.
7.05.2012
TRT Eğitimin Kalitesinden MemnunTRT Eğitimin Kalitesinden MemnunTRT Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Autocad Eğitiminde İkiteknik Bilişimin ve Eğitimin Kalitesi nadeniyle yine Bizi tercih etti.
14.05.2012
Eğitimlerimizden KOSGEB desteğiyle faydalanabilirsinizEğitimlerimizden KOSGEB desteğiyle faydalanabilirsinizKurumsal Eğitimlerinizi KOSGEB desteğiyle düzenleyebilirsiniz, KOSGEB; Şirketiniz personeli için teknik eğitimleri Finanse etmektedir.
9.12.2013

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK MAKALELER

İkiteknik Bilişim’de Eğitim GarantilidirEğitimde Garantiİkiteknik Bilişim'de Eğitim Garantilidir. Öğrencilerimizden kendini yetgin görmeyenler için, aşağıdaki şartları sağladığı takdirde bir sonraki eğitim döneminde, aldığı eğitime tekrar ücret ödemeksizin tekrar katılabilir. İkiteknik Bilişim’de Eğitim GarantilidirEğitimde Garantiİkiteknik Bilişim'de Eğitim Garantilidir. Öğrencilerimizden kendini yetgin görmeyenler için, aşağıdaki şartları sağladığı takdirde bir sonraki eğitim döneminde, aldığı eğitime tekrar ücret ödemeksizin tekrar katılabilir.
Eğime Önkayıt yapınEğitim Takvimiİkiteknik Bilişim İletişim Bilgileriİkiteknik BilişimFacebookTwitter