ANA SAYFA|HAKKIMIZDA|MAKALELER|REFERANSLAR|KADROMUZ|İLETİŞİM|ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI|EĞİTİM SETLERİ|ÖN KAYIT|HABERLER
Uzaktan EğitimÇizim TasarımBilgisayar ve ITGrafik ve Web TasarımAnimasyonAnalizKaliteKurumsal EğitimlerKurumsal Hizmetlerİngilizce
Kurumsal eğitimlerimiz donanımlı ve ferah dersliklerimizde, kaliteli eğitmen ve müfredatımızla hizmetinizdeyiz.
C (Sharp) EğitimiLibreOffice Eğitimi
Ms Project EğitimiMicrosoft Office Eğitimleri
Linux Ubuntu EğitimiAdobe Photoshop Eğitim
Suse Linux EğitimiAdobe After Effects Eğitimi
OpenOffice EğitimiAdobe Premiere Eğitimi
ASP.NET MVC EğitimiAdobe Flash Pro. Eğitimi
Exchange Server EğitimiAdobe Dreamweaver
MS Sql Server ve Ado.NetAdobe Illustrator Eğitimi
ikiteknik

Adobe Photoshop EğitimÖn Kayıt Yaptır !

ADOBE PHOTOSHOP EĞİTİMİ

Dijital resimlemede profesyonel standardı yakalayın.

Profesyonel görüntü düzenleme standardı ve Photoshop dijital görüntüleme serisinin lideri olan Adobe Photoshop® CS5 yazılımı, çığır açan yaratıcı ve daha verimli düzenleme, işleme ve dosya yönetimi ile benzersiz araçlarını sunar.


Kısaca görüntü düzenlemede erişebileceğiniz son nokta: Adobe Photoshop® CS5.

Endüstri standardı düzenleme araçları

Gelişmiş renk düzenleyici, klonlama ve iyileştirme araçları içeren endüstrinin önde gelen görsel işleme yazılımıyla tüm görsellerinizi mükemmelleştirin.

Tahribatsız işleme

Adobe Photoshop® CS5 beraberinde getirdiği, Smart Filters, Image Effects veya Smart Objects sayesinde yeteneklerinizi bir adım ileri taşımanıza yardımcı olacaktır. İşlemek istediğiniz her türlü dosya (RAW, Jpeg, Gif, Tiff, BMP, PNG, vs.) üzerinde yapıcağınız değişiklikleri pixel tahribatı yapmadan Photoshop® CS5 ile artık mümkün oluyor.

Eşsiz uyum sağlama yeteneğiyle özelleştirin
Görev tabanlı ayarlar sayesinde ihtiyacınız olan araçlara daha kolay erişin, yeni veya sıkça kullanılan menü öğelerini vurgulayın ve özel menüler ve çalışma düzenleri oluşturup kaydedin.

Ham kamera görüntülerini işlemek için yeni Image Processor komutunu ve görüntüleri film ve videoya hazırlamak için yeni tümleşik actions aracını kullanın. Tasarımınızı otomatik olarak elektronik çizelgelerdeki veya veritabanlarındaki verilerle dolduran variables aracı ile anında tekrarlı grafikler üretin.

İş akışınızın belirli noktalarında otomatik olarak etkinleşen olay tabanlı script'lerle daha az adımda daha fazlasını yapın.

Zengin çizim ve boyama araçları

Geniş ve tamamı uyarlanabilir profesyonel boyama ve çizim araçlarıyla istediğiniz görselleri yaratma ve işleme olanağına erişebilirsiniz.

Gelişmiş kompozisyon

Benzer içerikli Adobe Photoshop katmanlarını otomatik olarak hizalayıp daha iyi kompozisyon sonuçları elde edin. Otomatik hizalama komutu katmanları analiz ederek doğal bir sonuç elde etmek için gereken değişiklikleri yapar, otomatik harmanla komutu ise en iyi sonuça varmak için renk ve gölgelendirmeyi seçer.

Quick Selection ve Refine Edge araçları

Hızlı ve kolay bir şekilde şeçin. Görsel üzerinde kabaca bir seçim yapın ve gerisini quick selection araçına bırakın; sizin için seçiminizi tamamlasın. Ardından Refine Edge aracıyla ince ayarlarını yapın.

Geliştirilmiş baskı deneyimi

Daha büyük bir önizleme penceresi ve gelişmiş renk ayarlarıyla baskıyı bir kaç adımda bitirin. Adobe ve HP’nin beraber geliştirdikleri gelişmiş baskı denetimi sayesinde baskıyı gerçekleştirmek daha hızlı ve kolay bir şekil aldı.

Adobe Bridge CS5 ile daha hızlı ve daha esnek stok denetimi

Adobe Bridge CS5 ile görsellerinizi daha verimli bir şekilde düzenleyin. Geliştirilmiş performans, kolaylıkla aradığınızı bulmak için filtre paneli, görsel gruplama, büyüteç araçı ve çevirimdışı görsel tarama gibi daha bir çok yenilik içeren Adobe Bridge CS5 ile daha verimli ve hızlı iş akışını sağlayın.

Geniş format desteği

İstediğiniz dosya formatıyla çalışın: PSD, BMP, Cineon, JPEG, JPEG2000, OpenEXR, PNG, Targa, TIFF, PNG, RAW gibi birçok formatı desteklemekte.

Üçüncü parti çözüm ve kaynaklar

Uzman Photoshop kullanıcı, editör ve eğitmenler tarafından hazırlanan zengin kaynaklardan yazılım plug-in, kitaplar ve eğitimlerinden faydalanın.

Benzersiz verimlilikle çalışın

Smart Objects ile raster ve vektör grafiklerde bozucu olmayan ölçekleme, döndürme ve eğriltme gerçekleştirin. Hatta Adobe Illustrator® yazılımının yüksek çözünürlükteki vektör verilerinin düzenlenebilirliğini koruyun.

Tıklayıp doğrudan tuval üzerine sürükleyerek nesneleri daha sezgisel seçip taşıyın, gruplayın, dönüştürün ve eğriltin. Smart Guides ile nesneleri kolayca hizalayın.

Siz çalışmanıza devam ederken birden fazla görüntünün eşzamanlı işlenmesi sayesinde ham dosya iş akışınızı hızlandırın. Görüntüleri istediğiniz formatlara (DNG: Dijgtal Negative dahil) ithal edin; otomatik ekspozisyon, gölge, parlaklık ve kontrast ayarlamalarından yararlanın.

Yayınlayacağınız grafikleri henüz bitirmeden hedef kitlenize görüneceği şekilde inceleyin. Bir tıklamayla Photoshop® CS5 görüntülerinizi bilgisayarınıza IEEE 1394/FireWire/i.LINK ile bağlı bir televizyon monitöründe önizleyebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER

Adobe Lisanslı Eğitim MerkeziyizAdobe Lisanslı Eğitim MerkeziyizAdobe'nin içerik oluşturma çözümleri müşterilerin dijital içerikleri daha verimli biçimde oluşturmalarına, dağıtmalarına ve yönetmelerine olanak sağlayan sektörün lider çözümleridir.
3.05.2012
İngilizce Eğitimleri Başlıyorİngilizce Eğitimleri Başlıyor İkiteknik Bilişim İngilizece Eğitimlerine Başlıyor. eğitimde ki tartışılmaz kalitesini Yabancı Dil alanına yansıtmayı planlayan İkiteknik Bilişim Haziran Ayında İngilizce eğitimlerine başlıyor.
5.05.2012
Bütün Programları Lisanslı Tek KurumBütün Programları Lisanslı Tek KurumAnkara da Bütün Programları Lisanslı Kullanan ve Aynı zamanda Adobe ve Autodesk Ürünlerinin Satışını yapabilen tek kurum ikiteknik Bilişimdir.
7.05.2012
TRT Eğitimin Kalitesinden MemnunTRT Eğitimin Kalitesinden MemnunTRT Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Autocad Eğitiminde İkiteknik Bilişimin ve Eğitimin Kalitesi nadeniyle yine Bizi tercih etti.
14.05.2012
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI LibreOffice Eğitimi TamamlandıİÇİŞLERİ BAKANLIĞI LibreOffice Eğitimi TamamlandıBakanlığın talebi üzerine Valilik Bilgi İşlem ve Mülki idari amirlerine yönelik düzenlenen eğitimde İkiteknik Bilişim kalitesi yansıtılmıştır.
12.11.2012
Eğitimlerimizden KOSGEB desteğiyle faydalanabilirsinizEğitimlerimizden KOSGEB desteğiyle faydalanabilirsinizKurumsal Eğitimlerinizi KOSGEB desteğiyle düzenleyebilirsiniz, KOSGEB; Şirketiniz personeli için teknik eğitimleri Finanse etmektedir.
9.12.2013

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK MAKALELER

İkiteknik Bilişim’de Eğitim GarantilidirEğitimde Garantiİkiteknik Bilişim'de Eğitim Garantilidir. Öğrencilerimizden kendini yetgin görmeyenler için, aşağıdaki şartları sağladığı takdirde bir sonraki eğitim döneminde, aldığı eğitime tekrar ücret ödemeksizin tekrar katılabilir. İkiteknik Bilişim’de Eğitim GarantilidirEğitimde Garantiİkiteknik Bilişim'de Eğitim Garantilidir. Öğrencilerimizden kendini yetgin görmeyenler için, aşağıdaki şartları sağladığı takdirde bir sonraki eğitim döneminde, aldığı eğitime tekrar ücret ödemeksizin tekrar katılabilir.
Eğime Önkayıt yapınEğitim Takvimiİkiteknik Bilişim İletişim Bilgileriİkiteknik BilişimFacebookTwitter