ANA SAYFA|HAKKIMIZDA|MAKALELER|REFERANSLAR|KADROMUZ|İLETİŞİM|ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI|EĞİTİM SETLERİ|ÖN KAYIT|HABERLER
Uzaktan EğitimÇizim TasarımBilgisayar ve ITGrafik ve Web TasarımAnimasyonAnalizKaliteKurumsal EğitimlerKurumsal Hizmetlerİngilizce
Kurumsal eğitimlerimiz donanımlı ve ferah dersliklerimizde, kaliteli eğitmen ve müfredatımızla hizmetinizdeyiz.
C (Sharp) EğitimiLibreOffice Eğitimi
Ms Project EğitimiMicrosoft Office Eğitimleri
Linux Ubuntu EğitimiAdobe Photoshop Eğitim
Suse Linux EğitimiAdobe After Effects Eğitimi
OpenOffice EğitimiAdobe Premiere Eğitimi
ASP.NET MVC EğitimiAdobe Flash Pro. Eğitimi
Exchange Server EğitimiAdobe Dreamweaver
MS Sql Server ve Ado.NetAdobe Illustrator Eğitimi
ikiteknik

Adobe Illustrator EğitimiÖn Kayıt Yaptır !

ADOBE ILLUSTRATOR EĞİTİMİ

Adobe Illustrator yazılımı size güçlü yeni yaratıcı seçenekler, araçlara daha kolay erişim, baskı, video, web ve mobil aygıtlar için çabucak esnek grafikler üretebilmeniz için çok yönlülük sunar.

Live Color

Live Color kullanarak bir objenin renklerini değiştirin veya çeşitli harmonik renk varyasyonlarını denediğinizde anında görün. Illustrator CS5 ile birlikte gelen Renk Rehberi (Color Guide) paneli ile hızlı bir şekilde renk, gölgelendirme veya renk varyasyonlarını uygulayın.

Live Trace

Live Trace ile otomatik olarak fotoğraf, taranmış resimler veya diğer bitmap görsellerini hızlı ve hassas bir şekilde vektörel görsellere çevirin.

Çizim ve kontrol araçları

Adobe® Illustrator® ile daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve akıcı bir şekilde çizimler yaratın. Anchor point’ları (Çapalar) seçmek ve değiştirmek daha kolaylaştı ve yeni silgi gibi araçlarla görselleriniz üzerinde daha verimli çalışmanız mümkün.

Adobe tasarım yazılımları entegrasyonu

Adobe Photoshop®, InDesign® ve Acrobat® entegrasyonu sayesinde tasarım ve üretim süreçinin daha önce hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı gerçekleşmesi, daha verimli çalışmanıza olanak sağalayacak.

Live Paint

Live Paint Bucket kapalı veya yarı kapalı alanları otomatik olarak tanır ve gereken düzeltmeleri yapar, size istediğiniz renkleri seçmenize olanak verip daha hızlı çalışmanızı sağlar.

Gelişmiş tipografi

100’den fazla OpenType yazı karakteriyle, paragraf ve karakter biçimleriyle, transparan efektleri gibi daha birçok özellikler ile kendi yazı karakterinizi yaratın ve kontrol edin.

Kontrol paneli

Tüm kullandığınız araçları bir arada bulabildiğiniz kontrol paneli sayesinde hem ekranın panellerden boğulmamasını aynı zamanda da sizin aradığınızı daha hızlı bulmanıza sağlayacak.

Adobe PDF dosya oluşturma araçı

Yarattığınız eserleri daha kolay paylaşmanız için Illustrator’den başka bir yazılım gerekmeksizin Adobe PDF yapabilirsiniz.

Web ve etkileşimli araçlar

Adobe Flash ve Adobe Device Central entegrasyonu sayesinde web ve mobil cihazlar için yaratıcı fikirleri gerçeğe dönüştürmek daha da kolaylaştı.

Sınır tanımayın

Live Trace özelliğiyle fotoğrafları, taramaları veya diğer bitmap görüntüleri düzenleyebilir ve ölçekleyebilir vektör hatlarına çabucak ve hassas biçimde dönüştürebilirsiniz.

Eserinizin herhangi bir alanına renk uygulayın ve eseri sezgisel olarak renklendiren ve boşlukları otomatik olarak bulup düzelten Live Paint aracı ile yeni şekiller yaratmak için üst üste binen hatlar kullanın.

Hatları extrude ederek ve döndürerek 2B şekilleri tamamen düzenlenebilir 3B nesnelere dönüştürün. Kolayca paketleme mock-ups gibi nesneler yaratmak için ışıklandırma ekleyin ve görüntüleri 3B şekillerin etrafına sarın.

100'ün üzerinde OpenType font, paragraf ve karakter stilleri, paragraf kompozisyonu, metnin altını ve üstünü çizme, şeffaflık efektleri vb. ile kolayca metinler oluşturun ve denetleyin.

Zarfları ve canlı çarpıtma araçlarını kullanarak hayal edebileceğiniz herhangi bir yolla eserlerinizi kolayca eğriltin, sıvılaştırın ve çarpıtın.

Daha rahat çalışın

Bağlam duyarlı control paletinden yeni özellikleri keşfedin ve mevcut özellikleri daha hızlı bulun. Tek bir konumdan opsiyonel araçlara erişebilmek birden fazla palete ihtiyaç bırakmaz.

Adobe Bridge kullanarak yaratıcı çalışmalarınızı etkili biçimde tarayın ve önizleyin, otomasyon script'lerini çalıştırın, Adobe Stock Photos'a erişin ve daha fazlasını yapın.

Illustrator® CS5 paketine dahil 270'ten fazla profesyonel tasarımlı şablon ve 100'ü aşkın OpenType fontla projelerinize hızlı bir başlangıç yapın.

Daha etkili biçimde çalışın ve sadece belirli bir görev için size gereken paletleri görüntüleyen özel çalışma düzenlerini kullanarak ekran alanınızı optimize edin. Herhangi bir anda herhangi bir çalışma düzenini kaydedin, paylaşın, erişin veya çalışma alanı şablonlarını kullanın.

Diğerleriyle uyumlu çalışın

Tasarımlarınızın diğer Adobe uygulamaları yanında Adobe® Flash® (SWF), QuarkXPress ve Microsoft Office ürünleriyle kolay entegrasyonu sayesinde işiniz aksamadan yürüsün.

Yerli Adobe PDF dosyaları (çok sayfalı PDF dosyaları dahil) yaratarak müşterileriniz ve başkaları Adobe Acrobat veya ücretsiz Adobe Reader yazılımını kullanarak eserinizi kolayca incelesin.

Vektör tabanlı dilimleme araçları, genişletilmiş SVG ithal ve ihraç desteği, Pixel Preview modu, genişletilmiş Photoshop ihraç seçenekleri, basitleştirilmiş SWF dosya ihraç seçenekleri vb. kullanarak kolayca Web içeriği oluşturun.

Hemen her türden grafik dosyası ile çalışın (PDF, EPS, SVG, Photoshop - PSD, TIFF, GIF, JPEG, SWF vb. dahil).

 

İLGİLİ HABERLER

Adobe Lisanslı Eğitim MerkeziyizAdobe Lisanslı Eğitim MerkeziyizAdobe'nin içerik oluşturma çözümleri müşterilerin dijital içerikleri daha verimli biçimde oluşturmalarına, dağıtmalarına ve yönetmelerine olanak sağlayan sektörün lider çözümleridir.
3.05.2012
İngilizce Eğitimleri Başlıyorİngilizce Eğitimleri Başlıyor İkiteknik Bilişim İngilizece Eğitimlerine Başlıyor. eğitimde ki tartışılmaz kalitesini Yabancı Dil alanına yansıtmayı planlayan İkiteknik Bilişim Haziran Ayında İngilizce eğitimlerine başlıyor.
5.05.2012
Bütün Programları Lisanslı Tek KurumBütün Programları Lisanslı Tek KurumAnkara da Bütün Programları Lisanslı Kullanan ve Aynı zamanda Adobe ve Autodesk Ürünlerinin Satışını yapabilen tek kurum ikiteknik Bilişimdir.
7.05.2012
TRT Eğitimin Kalitesinden MemnunTRT Eğitimin Kalitesinden MemnunTRT Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Autocad Eğitiminde İkiteknik Bilişimin ve Eğitimin Kalitesi nadeniyle yine Bizi tercih etti.
14.05.2012
Eğitimlerimizden KOSGEB desteğiyle faydalanabilirsinizEğitimlerimizden KOSGEB desteğiyle faydalanabilirsinizKurumsal Eğitimlerinizi KOSGEB desteğiyle düzenleyebilirsiniz, KOSGEB; Şirketiniz personeli için teknik eğitimleri Finanse etmektedir.
9.12.2013

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK MAKALELER

İkiteknik Bilişim’de Eğitim GarantilidirEğitimde Garantiİkiteknik Bilişim'de Eğitim Garantilidir. Öğrencilerimizden kendini yetgin görmeyenler için, aşağıdaki şartları sağladığı takdirde bir sonraki eğitim döneminde, aldığı eğitime tekrar ücret ödemeksizin tekrar katılabilir. İkiteknik Bilişim’de Eğitim GarantilidirEğitimde Garantiİkiteknik Bilişim'de Eğitim Garantilidir. Öğrencilerimizden kendini yetgin görmeyenler için, aşağıdaki şartları sağladığı takdirde bir sonraki eğitim döneminde, aldığı eğitime tekrar ücret ödemeksizin tekrar katılabilir.
Eğime Önkayıt yapınEğitim Takvimiİkiteknik Bilişim İletişim Bilgileriİkiteknik BilişimFacebookTwitter