ANA SAYFA|HAKKIMIZDA|MAKALELER|REFERANSLAR|KADROMUZ|İLETİŞİM|ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI|EĞİTİM SETLERİ|ÖN KAYIT|HABERLER
Uzaktan EğitimÇizim TasarımBilgisayar ve ITGrafik ve Web TasarımAnimasyonAnalizKaliteKurumsal EğitimlerKurumsal Hizmetlerİngilizce
Kurumsal eğitimlerimiz donanımlı ve ferah dersliklerimizde, kaliteli eğitmen ve müfredatımızla hizmetinizdeyiz.
C (Sharp) EğitimiLibreOffice Eğitimi
Ms Project EğitimiMicrosoft Office Eğitimleri
Linux Ubuntu EğitimiAdobe Photoshop Eğitim
Suse Linux EğitimiAdobe After Effects Eğitimi
OpenOffice EğitimiAdobe Premiere Eğitimi
ASP.NET MVC EğitimiAdobe Flash Pro. Eğitimi
Exchange Server EğitimiAdobe Dreamweaver
MS Sql Server ve Ado.NetAdobe Illustrator Eğitimi
ikiteknik

Adobe Flash Pro. EğitimiÖn Kayıt Yaptır !

ADOBE FLASH PROFESSIONAL EĞİTİMİ

İleri etkileşimli içerikler oluşturmada endüstrinin tercihi

Adobe Flash Professional CS5 ile, yaratıcı profesyoneller gerçekten benzersiz ve ilgi çekici kullanıcı deneyimleri için video içeren etkileşimli içerikler, grafikler ve animasyonlar tasarlar ve geliştirirler. Adobe Flash Professional CS5 birçok yeni özelliğe sahiptir: şaşırtıcı filtre efektleri, alfa desteği içeren tümleşik ve bağımsız video kodlama, gelişmiş anti-alias denetimine sahip yüksek nitelikli metin işleme, geliştirilmiş metin araçları ve profesyonel video ürünlerinden Flash Video (FLV) dosyaları ihraç etmek için yeni video ek bileşeni.

Adobe Photoshop ve Illustrator import

Artık Adobe® Photoshop® (.PSD) ve Adobe® Illustrator® (.AI) dosyalarınızı Adobe® Flash CS5’de kullanmak istediğinizde, katmanları ve biçimi tahrip etmeden aktarmanız mümkün. Aktardığınız görselleri Flash CS5’de düzenleyin ve aktarım sırasında optimize edin.

Basit Şekiller

‘Pasta dilimi’ grafikleri, yuvarlak dikdörtken kenarları, çember iç yarıçapını belirlemek gibi basit şekilleri artık çok kolay bir biçimde oluşturmanız mümkün. Şekillerin özelliklerini doğrudan değiştirin veya Flash CS5 ile beraber gelen JavaScript API ile istediğiniz şekilleri yaratın.

ActionScript 3.0

Yeni gelişmiş performans, esneklik ve yapısal geliştirme sayesinde ActionScript 3.0 ile büyük oranda zaman tasarrufu edin.

Gelişmiş Video araçları

Yeni kapsamlı video desteği ile Flash Video (.FLV) oluşturun ve isteğinize göre işleyin. Bağımsız video encoderi, alpha channel, üstün kalite video codec, video import ve QuickTime (.MOV) desteği ile videolarınızı en iyi şekilde yayına hazır etmenizi sağlamanız mümkün. Flash CS5 ile web sitenize video gömmeniz artık çok kolay.

MP3 desteği

Flash CS5’ün MP3 desteği ile artık projelerinize ses dosyalarını eklemek mümkün oluyor. Adobe Soundbooth™ ile ses montaj bilgisi gerekmeksizin kolayca işleyip projelerinize dahil edebilirsiniz.

Zengin çizim olanakları

Akıllı şekil çizim araçlarını kullanarak görsel olarak şekillerin özelliklerini ayarlayın; Adobe Illustrator den esinlenen kalem araçıyla vektörel çizimler yaratın veya Illustrator CS5’den kopyalayıp Flash CS5’e yapıştırın.

Animasyonları ActionScript’e dönüştürün

Animasyonları anında kolayca işlenebilen ve tekrar kullanılabilme özelliği taşıyan ActionScipt 3.0 koduna dönüştürün. Animasyonları bir objeden diğer objeye kopyalayın.

Adobe Device Central

Adobe Creative Suite 3’ün parçası olan Adobe Device Central ile mobil cihaz içerikleri tasarlayın ve önizlemeye alıp test edin. Flash Lite yazılımı kullanarak etkileşimli uygulama ve arayüzleri yaratıp test edin.


Filtreler

Drop shadow, blur, glow, bevel, gradient bevel ve color adjust gibi yerleşik filtre efektleri ile daha zorlayıcı tasarımlar oluşturun. Filtreler MovieClip'lere ve metin alanlarına uygulanan görsel efektlerdir ve Flash Player tarafından desteklenir ve gerçek zamanda işlenirler.


Blend modları

Adobe Flash Professional CS5, tam dinamik kullanıcı etkileşimi için birleştirilmiş grafik efektlere izin vererek blend modları üzerinde gerçek zamanlı denetim sunar.


Alfa kanal desteği

Çalışma zamanında (real time) gerçek alfa kanalı desteği sağlar. Bu deverimsel yeni beceri, bir başka Flash içeriğinde bulunan video'yu şeffaf veya yarı şeffaf bir alfa kanalı ile birleştirmede benzersiz bir deneyim sağlar. Sıçrayan su, duman ve ateş efektleri gibi dinamik sunumların yanı sıra mavi bir ekranın önünde sunumcunun görüntüsünü oluşturun.


Script Assist

Normal Mode geri döndü. Hem daha fazla beceriyle... Script Assist, kod düzenleme için otomatik sözdizim tamamlama özelliği içeren görsel bir kullanıcı arabirimi yanı sıra verilen bir eylemin parametlreleri için açıklama sağlamaktadır.


Gelişmiş kütüphane

Çok sayıda dosya açtığınızda, açılan her dosyanın kütüphanesi diğer Flash panelleri gibi davranan tek bir kütüphane paneline eklenir. Açık kütüphanelerden herhangi birine erişmek ve kütüphaneler arasında kolayca gezinmek için kütüphane panelinin üstündeki açılır menü listesini kullanın.


FlashType

Temiz ve yüksek nitelikli fon işlemeyi sağlayan devrimsel yeni font işleme motoru FlashType, fontların şaşırtıcı oranda temiz görünmelerini sağlar ve okunabilirliği artırır. Font işleme için, her biri farklı kullanım durumları için optimize edilmiş farklı seçeneklerden birini seçin. Font işlemeyi yeni özel anti-aliasing özelliği ile optimize edin.


Bitmap kaşeleme

Vektör nesnelerin gereksiz yere yeniden işlenmelerini önlemek için onları bitmap olarak işaretme desteği sunar. Nesne bitmap olarak kaşelenmesine rağmen vektör verileri korunur ve nesne istendiğinde tekrar vektöre dönüştürülebilir.


Özel hızlanma denetimi

Konum, döndürme, ölçekleme, renkler ve filtreler üzerinde bağımsız kontrole izin veren sezgisel bir çizge üzerinden animasyonlu nesnelerin hızlarını kolayca denetleyin.


Geliştirilmiş metin araçları

Yeni ve geliştirilmiş metin tutamaçları ile metin alanlarını yeniden boyutlandırın. Metin alanları dört tutamacından herhangi birinden tutularak yeniden boyutlandırılabilir.


Gelişmiş dış hat özellikleri

Çok sayıdaki büyütme ve birleştirme türlerinden birini seçin. Bir dış hatta veya dolguya degrade uygulayın. Dış hat kesişimlerini dış hat yardımı ile daha iyi işleyin.


Gelişmiş degrade denetimi

Bir radyal degradenin odak noktasını değiştirmek ve farklı taşma modlarından birini seçmek gibi renk gradyanları üzerinde daha sıkı denetime izin verir.


İleri video işleme seçenekleri

Flash geliştirme aracında mevcut olan, profesyonel görüntü düzenleme araçlarında ek bileşen olarak bulunan veya bağımsız bir araç olarak çalışan gelişmiş video encoder, geliştiricilerin video içeriği üzerinde kalite ve dosya büyüklüğü optimizasyonu yapmalarına izin veren gelişmiş düzenleme seçenekleri sunar. Bağımsız video encoder aynı zamanda, çok sayıda video dosyasını tek seferde işlemek için toplu işleme becerileri içerir.


Profesyonel görüntü düzenleme araçları için Video Encoder ek bileşeni

Avid Xpress/Media Composer,Apple Final Cut Pro, Discreet Cleaner ve Anystream Agility gibi lider profesyonel görüntü düzenleme araçlarından doğruca Flash'a video ihraç edin.


İnteraktif mobil cihaz emülatörü

İçeriklerinizi bir kez oluşturun ve Flash Lite™ desteği içeren her mobil cihaz için önceden belirlenmiş profilleri kullanarak geniş bir aygıt aralığında test edin. Test profilini çok sayıda cihazı içerecek biçimde yapılandırın. Hangi cihazların ekran koruyucularını, duvar kağıtlarını, tarayıcı içeriklerini, bağımsız oynatıcıları vb. desteklediğini kolayca tespit için desteklenen cihaz listesini hedef içerik türüne göre filtreleyin. Geliştirme zamanını kısaltın ve dağıtım için planlamayı basitleştirin.


Geliştirilmiş Actions paneli

Yeni script desteği özelliği ve yeni hedef dil özelliğinin Actions panelinde birleştirilmesi farklı ActionScript sürümlerinin kullanımını kolaylaştırır.Flash Lite tarafından kullanılan sözdizimini anlamak için, işin çoğunu yeni Script Assist özelliği sizin için yapacaktır. Bu iyileştirmeler,yeni Flash Lite kullanmaya başlayan mobil içerik geliştiriciler için daha iyi geliştirme deneyimleri sunar.


Nesne çizim modeli

Şekilleri, Adobe FreeHand gibi vektörel çizim araçlarının çizgisinde nesne olarak görüntülemek için, yeni nesne çizim moduna geçerek şekilleri görselleştirin.


Geliştirilmiş panel yönetimi

Geliştirilmiş panel yönetimi, çalışma alanınıkullanıcının uygun gördüğü biçimde optimize eder. Panelleri sekmeli panel kümeleri şeklinde gruplayın. En sık kullanılan panelleri gruplayarak ekran dağınıklığını azaltın.


Sahne pano genişlemesi

Flash sahnesinden taşacak kadar büyük grafikler gerektiren projeler için, nesneleri sahne dışında görüntüleyin. Panonun boyutlarını büyütmek için nesneyi panonun kenarına doğru sürükleyin. Pano otomatik olarak büyüyecektir. Undo/redo seçenekleri “object-level undo” (nesne düzeyi geri al) ve “document-level undo” (belge düzeyi geri al) arasında geçiş yapın.

İLGİLİ HABERLER

TRT Personeli Yine İkiteknik DediTRT Personeli Yine İkiteknik DediTRT personeline Android IOS ve mobil cihazların ileri düzey kullanımı ve yönetimi konulu eğitim için ikiteknik Bilişmi tercih etti. Uygulamalı geçen eğitimde herseviyeden mobil kullanıcıya teknik bilgi aktarımı sağlanmıştır.
24.02.2012
Adobe Lisanslı Eğitim MerkeziyizAdobe Lisanslı Eğitim MerkeziyizAdobe'nin içerik oluşturma çözümleri müşterilerin dijital içerikleri daha verimli biçimde oluşturmalarına, dağıtmalarına ve yönetmelerine olanak sağlayan sektörün lider çözümleridir.
3.05.2012
İngilizce Eğitimleri Başlıyorİngilizce Eğitimleri Başlıyor İkiteknik Bilişim İngilizece Eğitimlerine Başlıyor. eğitimde ki tartışılmaz kalitesini Yabancı Dil alanına yansıtmayı planlayan İkiteknik Bilişim Haziran Ayında İngilizce eğitimlerine başlıyor.
5.05.2012
Bütün Programları Lisanslı Tek KurumBütün Programları Lisanslı Tek KurumAnkara da Bütün Programları Lisanslı Kullanan ve Aynı zamanda Adobe ve Autodesk Ürünlerinin Satışını yapabilen tek kurum ikiteknik Bilişimdir.
7.05.2012
TRT Eğitimin Kalitesinden MemnunTRT Eğitimin Kalitesinden MemnunTRT Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Autocad Eğitiminde İkiteknik Bilişimin ve Eğitimin Kalitesi nadeniyle yine Bizi tercih etti.
14.05.2012
Eğitimlerimizden KOSGEB desteğiyle faydalanabilirsinizEğitimlerimizden KOSGEB desteğiyle faydalanabilirsinizKurumsal Eğitimlerinizi KOSGEB desteğiyle düzenleyebilirsiniz, KOSGEB; Şirketiniz personeli için teknik eğitimleri Finanse etmektedir.
9.12.2013

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK MAKALELER

İkiteknik Bilişim’de Eğitim GarantilidirEğitimde Garantiİkiteknik Bilişim'de Eğitim Garantilidir. Öğrencilerimizden kendini yetgin görmeyenler için, aşağıdaki şartları sağladığı takdirde bir sonraki eğitim döneminde, aldığı eğitime tekrar ücret ödemeksizin tekrar katılabilir. İkiteknik Bilişim’de Eğitim GarantilidirEğitimde Garantiİkiteknik Bilişim'de Eğitim Garantilidir. Öğrencilerimizden kendini yetgin görmeyenler için, aşağıdaki şartları sağladığı takdirde bir sonraki eğitim döneminde, aldığı eğitime tekrar ücret ödemeksizin tekrar katılabilir.
Eğime Önkayıt yapınEğitim Takvimiİkiteknik Bilişim İletişim Bilgileriİkiteknik BilişimFacebookTwitter