ANA SAYFA|HAKKIMIZDA|MAKALELER|REFERANSLAR|KADROMUZ|İLETİŞİM|ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI|EĞİTİM SETLERİ|ÖN KAYIT|HABERLER
Uzaktan EğitimÇizim TasarımBilgisayar ve ITGrafik ve Web TasarımAnimasyonAnalizKaliteKurumsal EğitimlerKurumsal Hizmetlerİngilizce
Kurumsal eğitimlerimiz donanımlı ve ferah dersliklerimizde, kaliteli eğitmen ve müfredatımızla hizmetinizdeyiz.
C (Sharp) EğitimiLibreOffice Eğitimi
Ms Project EğitimiMicrosoft Office Eğitimleri
Linux Ubuntu EğitimiAdobe Photoshop Eğitim
Suse Linux EğitimiAdobe After Effects Eğitimi
OpenOffice EğitimiAdobe Premiere Eğitimi
ASP.NET MVC EğitimiAdobe Flash Pro. Eğitimi
Exchange Server EğitimiAdobe Dreamweaver
MS Sql Server ve Ado.NetAdobe Illustrator Eğitimi
ikiteknik

Adobe DreamweaverÖn Kayıt Yaptır !

Dreamweaver

Profesyonel Web geliştirmede endüstrinin tercihi

Dreamweaver, kullanıcıların standart tabanlı Web sitelerini ve İnternet uygulamalarını hızlı verimli bir biçimde tasarlamalarını, geliştirmelerini ve bunların bakımlarını yapmalarını sağlayan endüstri lideri web geliştirme aracıdır.

Dreamweaver® CS5 ile, web geliştiricileri basit web sitelerinden en iyi pratikleri ve en son teknolojileri destekleyen ileri uygulamalara kadar herşeyi baştan sona oluşturur ve bunların bakımlarını yaparlar. Dreamweaver® CS5 ile daha fazla iş üretin. Yeni özellikler ve optimize iş akışları ortak görevleri tamamlamak için gereken süreyi kısaltır. XML verilerini güçlü bir ‘sürükle ve bırak’ iş akışı ile bütünleştirin. Tasarım üzerindeki denetiminizi artırmak için yaklaştırın ve Code Collapse ile koda odaklanın.

Endüstrinin lider web tasarım araçı

Dünya çapında lider kabul edilen Web tasarım aracının gücünden ve esnek kullanımından faydalanın. Isterseniz tasarım ağırlıklı, isterseniz kod ağırlıklı çalışın ya da ikisini bir arada yapın. Bırakın siz değil, yazılım size ayak uydursun ve bu sayede daha verimli çalışma fırsatı bulun.

Bütünleşik iş akışı

Adobe® Dreamweaver® CS5 ile yeni tasarımlar yaratın, elinizdeki projeleri geliştirin, içerik bakımı yapın ve akıllı entegrasyon sayesinde aynı zamanda Adobe Flash® CS5 Professional, Adobe Fireworks® CS5, Adobe Photoshop® CS5 ve Adobe Contribute® CS5 yazılımlarından faydalanın. Yeni Adobe Device Central CS5 ile mobil cihaz içeriği yaratın.

Desteklenen web dilleri

Adobe® Dreamweaver® CS5 günümüzün bütün programlama dillerini desteklemekte. Bunlar HTML, XHTML, CSS, XML, JavaScript, Ajax, PHP, Adobe ColdFusion®, ASP, ASP.NET, ve JSP’dir.

Zahmetsiz XML

XSL veya Ajax “Spry framework”’ünü kullanarak kolayca XML içeriği ekleyin. Dreamweaver CS5 XML içeriğini anında gösterir; ister bir XML dosyasını, ister XML dosyası bulunan bir adresi kullanın. Görüntüledikten sonra sürükle bırak (drag&drop) ile istenilen opsiyonları sitenize ekleyin.

FLV desteği

Flash bilgisine gerekmeksizin sadece 5 hamle ile sitenize kolayca FLV içeriği ekleyin. Videolarınızı sitenize uyum sağlayacağı şekilde uyarlayın.

Dreamweaver topluluğu

Dreamwevar topluluğunun eşsiz avantajlarından faydalanın. Adobe Design Center ve Adobe Developer Center ile eğitim ve seminerlere ulaşın, kullanıcı forumlarında gezin ve Dreamweaver Exchange ile 1000’i aşan indirilebilir ek özellikleriyle Dreamweaver’e güç katın.

XML verileri ile görsel geliştirme

XML tabanlı verileri bütünleştirmek için basit 'sürükle ve bırak' iş akışı ile web sayfalarına RSS beslemeleri gibi güçlü, görsel araçlar kullanan XML ile hızınızı artırın. XML ve XSLT için geliştirilmiş kod yardımı kullanarak transformasyonu özeleştirmek üzere kod görünümüne atlayın.

Yeni, birleşik CSS paneli

Yeni, birleşik CSS paneli, sayfalara görsel olarak uygulanan CSS stillerini öğrenmek, anlamak ve onlarla çalışmak için tek adres sunar. Tüm CSS işlevselliği tek bir panel kümesinde toplanmış ve CSS ile çalışmayı daha kolay ve üretken hale getirmiştir. Yeni arabirim belirli bir elemana uygulanan stil basamaklarını görmeyi ve niteliklerin nerede tanımlandığını kolayca belirlemeye yardımcı olur. Bir özellik ızgarası hızlı düzenlemeye olanak sağlar.

Yakınlaştır

Yakınlaştırma ile tasarım üzerinde daha fazla kontrol sağlayın. Yaklaşın ve kompleks bir yuvalanmış tablo yerleşimi ile bir resmi veya işi denetleyin. Sayfanın bütününün nasıl görüneceğini gözden geçirmek için uzaklaşın.

 

İLGİLİ HABERLER

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim KurumuMilli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim KurumuMilli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumu ikiteknik Bilişim Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir özel öğretim kurumudur.
26.12.2011
TRT Personeli Yine İkiteknik DediTRT Personeli Yine İkiteknik DediTRT personeline Android IOS ve mobil cihazların ileri düzey kullanımı ve yönetimi konulu eğitim için ikiteknik Bilişmi tercih etti. Uygulamalı geçen eğitimde herseviyeden mobil kullanıcıya teknik bilgi aktarımı sağlanmıştır.
24.02.2012
Adobe Lisanslı Eğitim MerkeziyizAdobe Lisanslı Eğitim MerkeziyizAdobe'nin içerik oluşturma çözümleri müşterilerin dijital içerikleri daha verimli biçimde oluşturmalarına, dağıtmalarına ve yönetmelerine olanak sağlayan sektörün lider çözümleridir.
3.05.2012
İngilizce Eğitimleri Başlıyorİngilizce Eğitimleri Başlıyor İkiteknik Bilişim İngilizece Eğitimlerine Başlıyor. eğitimde ki tartışılmaz kalitesini Yabancı Dil alanına yansıtmayı planlayan İkiteknik Bilişim Haziran Ayında İngilizce eğitimlerine başlıyor.
5.05.2012
Bütün Programları Lisanslı Tek KurumBütün Programları Lisanslı Tek KurumAnkara da Bütün Programları Lisanslı Kullanan ve Aynı zamanda Adobe ve Autodesk Ürünlerinin Satışını yapabilen tek kurum ikiteknik Bilişimdir.
7.05.2012
TRT Eğitimin Kalitesinden MemnunTRT Eğitimin Kalitesinden MemnunTRT Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Autocad Eğitiminde İkiteknik Bilişimin ve Eğitimin Kalitesi nadeniyle yine Bizi tercih etti.
14.05.2012
Eğitimlerimizden KOSGEB desteğiyle faydalanabilirsinizEğitimlerimizden KOSGEB desteğiyle faydalanabilirsinizKurumsal Eğitimlerinizi KOSGEB desteğiyle düzenleyebilirsiniz, KOSGEB; Şirketiniz personeli için teknik eğitimleri Finanse etmektedir.
9.12.2013

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK MAKALELER

İkiteknik Bilişim’de Eğitim GarantilidirEğitimde Garantiİkiteknik Bilişim'de Eğitim Garantilidir. Öğrencilerimizden kendini yetgin görmeyenler için, aşağıdaki şartları sağladığı takdirde bir sonraki eğitim döneminde, aldığı eğitime tekrar ücret ödemeksizin tekrar katılabilir. İkiteknik Bilişim’de Eğitim GarantilidirEğitimde Garantiİkiteknik Bilişim'de Eğitim Garantilidir. Öğrencilerimizden kendini yetgin görmeyenler için, aşağıdaki şartları sağladığı takdirde bir sonraki eğitim döneminde, aldığı eğitime tekrar ücret ödemeksizin tekrar katılabilir.
Eğime Önkayıt yapınEğitim Takvimiİkiteknik Bilişim İletişim Bilgileriİkiteknik BilişimFacebookTwitter